Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli szkół podstawowych „Ars educandi”. Praca z dzieckiem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

 

    Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Płocku serdecznie zaprasza nauczycieli do udziału w Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli szkół podstawowych „Ars educandi”. Praca z dzieckiem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.


Sieć współpracy i samokształcenia „Ars educandi” to nowoczesna, także interaktywna forma uczenia się, m.in. za pośrednictwem platformy e-learningowej. Oferta skierowana jest do nauczycieli szkół podstawowych. Priorytetem działalności sieci jest doskonalenie umiejętności nauczycieli w zakresie: diagnozy indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych dziecka, organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej, budowania współpracy z rodzicami.  


Udział w proponowanej formie umożliwia  nauczycielom uczestniczenie w warsztatach prowadzonych przez specjalistów, nawiązanie nowych, wspierających kontaktów, wymianę doświadczeń, wypracowanie kreatywnych rozwiązań.


Pracą sieci będzie kierowała Agnieszka Zielińska-Graf - „Chcę skupić nauczycieli, którzy stworzą rozwijający się zespół, otwarty na zmiany, wdrażający nowe sposoby pracy. Jako moderator grupy pragnę popularyzować wiedzę psychologiczną i pedagogiczną, która ułatwi nauczycielom wprowadzanie zmian w swojej pracy i jednocześnie przyczyni się do ich rozwoju”.


Sieć współpracy i samokształcenia będzie realizowana we współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną Nr 1 w Płocku.


W roku szkolnym 2016/2017 przewidujemy cykl spotkań według następującego harmonogramu:


•    13 grudnia 2016 r. ( wtorek) godzina 15.30 - 18.00
•    31 stycznia 2017 r. ( wtorek) godzina 15.30 - 18.00
•    7 marca 2017 r. ( wtorek) godzina 15.30 - 18.00
•    4 kwietnia 2017 r. ( wtorek) godzina 15.30 - 18.00
•    23 maja 2017 r. ( wtorek) godzina 15.30 - 18.00

Spotkania odbywać się będą w siedzibie MSCDN Wydział w Płocku przy ul. Gałczyńskiego 26.


Zgłoszenia (nazwa placówki, adres, telefon, imiona i nazwiska nauczycieli) prosimy wysłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Placówka Samorządu Województwa Mazowieckiego