Wybierz wydziałWydział w CiechanowieWydział w OstrołęceWydział w PłockuWydział w RadomiuWydział w SiedlcachWydział w Warszawie

Edukacyjne pogotowie artystyczne

 

Taniec, pisanie, śpiewanie, rysowanie - na pierwszy rzut oka niepozorne zajęcia mają niezwykłe właściwości terapeutyczne, rozwijają kreatywność i twórczą ekspresję, przeciwdziałają wypaleniu i zmniejszają stres. Zapraszamy na szkolenia z zakresu arteterapii w edukacji, podczas których dowiemy sie jak wygląda leczenie przez sztukę i jak możemy wykorzystać techniki artystyczne w terapii.

 

 

Kolejne szkolenia to: Mandala terapeutyczna oraz Praca głosem i terapia pieśnią. Warsztaty odbędą się dzień po dniu (każde po 5 godzin dydaktycznych) - planowane terminy spotkań zaraz po feriach (wkrótce aktywny formularz zgłoszeniowy).


Koszt udziału w jednym spotkaniu: 50 zł

 

Kolejne warsztaty obejmują proponowaną tematykę:


•    Kreatywne pisanie i terapia poezją. - 22 marca 2017 r.
•    Arteterapia w rozwijaniu kreatywności. – 19 kwietnia 2017 r.
•    Sztuka i relacje – 17 maja 2017 r.
•    Praca z pasją jak przeciwdziałać wypaleniu i zmniejszać stres w pracy z pomocą technik arteterapii i relaksacyjnych – 07 czerwca 2017 r.

 

Elektroniczny formularz zgłoszenia w zakładce Bieżąca oferta szkoleń. Dostępny formularz zgłoszeniowy: Taniec terapeutyczny – arteterapia w edukacji (16.11-14.12.2016 r.).

 

Prowadzący: dr Mateusz Wiszniewski arteterapeuta, Zen Coach. Od wielu lat prowadzi warsztaty i sesje indywidualne z zakresu terapii ekspresyjnych, tańca i rysunku (od 2000) oraz ćwiczeń relaksacyjnych i wizualizacji (od 1994). Jest jednym z wykładowców podyplomowego studium arteterapii I choreoterapii.Brał udział w warsztatach i szkoleniach prowadzonych przez wielu mistrzów terapii ekspresyjnych, między innymi w USA. Jest instruktorem improwizacji tańca i symboliki ciała (metoda Kapperta) , eksperymentalnego teatru tańca oraz cwiczen relaksacyjnych I leczniczych Chi Kung-Healing Dao.  Jest autorem książek: Uzdrawiający Taniec, Zrelaksuj się i Żyj Twórczo, Taniec jako Terapia oraz Potęga Wizualizacji.

 

Szczegółowe informacje: Aleksandra Banach, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel. 24 366 53 66 wew. 118


Placówka Samorządu Województwa Mazowieckiego